Rescue Scuba Diver - kurs ratownictwa nurkowego

Aby przystąpić do kursy wymagane jest posiadanie licencji ADVANCED SCUBA DIVER. Odbycie szkolenia Rescue Scuba Diver jest obowiązkowym krokiem, do zrobienia kursu Master Scuba Diver.

kurs rescue scuba diver

Trening obejmuje opanowanie umiejętności oraz wiedzy niezbędnej do zarządzania ryzykiem, efektywnego postępowania w nagłych wypadkach oraz rozwiązywania problemów w wodzie. Omówione zostaną: asysta, transport, udzielanie pomocy na powierzchni oraz ratowanie i wydobywanie zarówno płetwonurków jak i nurków bezdechowych z głębokości metodą z wykorzystaniem łodzi jak i bezpośrednio na brzeg. Kurs spełnia wymagania wstępne certyfikowanych zajęć ratowniczych dla: Instruktorów Nurkowania Bezdechowego, oraz instruktorów.

Uwaga: kurs pierwszej pomocy dla dorosłych CPR (ok. cztery godziny) spełnia wymagania wstępne do otrzymania certyfikatu Płetwonurka Ratownika. Natomiast do otrzymania certyfikacji Lidera dodatkowo wymaga się ukończenia kursu pierwszej pomocy, gdzie opanowane zostanie udzielanie pierwszej pomocy z udziałem dwóch osób oraz użycie urządzeń bariery biologicznej takiej jak na przykład maska typu Pocket Mask®.

Cena kursu to jedyne 800 zł

Co w ramach kursu?
  • ZAJĘCIA TEORETYCZNE: 6 godzin
  • NURKOWANIE NA WODACH OTWARTYCH: minimum 6 zanurzeń
W cenie kursu uczestnik otrzymuje:
  • kompletny sprzęt do nurkowania (bez ABC)
  • bilety wstępu na Zakrzówek
  • materiały do nauki
  • LICENCJE NURKA RESCUE SCUBA DIVER - wliczona w cenę kursu!

Masz pytania? Śmiało napisz lub zadzowń do nas!

KURSY:

Szybki kontakt:

O NAS: