Master Scuba Diver

Master Scuba Diver daje możliwość pracy. Osoby po odbytym kursie mogą przykładowo oporwadzać wycieczki, pomagać instruktorowi podczas szkoleń, czy wykonywać inną pracę.

kurs master scuba diver

Kurs Master Scuba Diver jest zaprojektowany dla nurków, którzy pragną poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę nurkową. Nacisk kładziony jest na udział studenta w zajęciach oraz, po zakończeniu wykładów i dyskusji, na cwiczenia praktyczne posiadanej wiedzy na wodach otwartych. Ukończenie tego kursu jest doskonałym wstępem dla osób pragnących zdobyć certyfikacje lidera NAUI. Niektóre zagadnienia omawiane na kursie stanowią rozwiniecie i pogłębienie wiedzy i umiejętności zdobytej na wcześniejszych kursach.

Omówienie każdego tematu jest poszerzeniem wiedzy i nie pokrywa go w całości. Instruktor sprecyzuje jednak poziom umiejętności niezbędny w każdej, związanej z kursem, aktywności nurkowej.

Na przykład podczas ćwiczeń z nawigacji student ma przepłynąć kursem „tam i z powrotem” z błędem punktu końcowego nie większym niż 3 m od startu Kurs może zostać podzielony i nauczany w formie sesji, gdzie każda z nich będzie zapisywana do logbooku, aż do momentu, gdy wszystkie wymagania kursowe zostaną spełnione.Po pomyślnym ukończeniu kursu, absolwenci dostają certyfikat weryfikujący ich kompetencje do nurkowania bez nadzoru w warunkach przybliżonych do kursowych

WYMAGANIA WSTĘPNE KURSU:

  • Wiek: Minimum 15 lat
  • Certyfikat: Certyfikat NAUI Rescue Diver lub odpowiednik akceptowany przez NAUI

Masz pytania? Śmiało napisz lub zadzowń do nas!

KURSY:

Szybki kontakt:

O NAS: