Jaki kursy nurkowania Cię interesuje?

Intro - Zapoznanie z nurkowaniem

zapoznanie z nurkowaniem

To program dla tych, którzy chcą spróbować nurkowania. Jeżeli nie jesteś pewien czy to sport dla Ciebie, spróbuj zanurzyć się razem z nami! Użyczymy Ci całego potrzebnego sprzętu, instruktor opowie Ci o zasadach bezpieczeństwa i razem z grupą zanurzycie się pod wodę.

Podstawowy kurs nurkowania Scuba Diver

kurs scuba diver

Kurs Scuba Diver jest przeznaczony dla osób dopiero rozpoczynających przygodę z nurkowaniem. Jest to kurs, na którym kursanci uczą się nurkowania od podstaw. Jest on wymagany do szkolenia się na wyższe stopnie.

Advanced Scuba Diver - II Stopień

kurs advanced scuba diver

Dla osób, które ukończyły kurs SCUBA DIVER (pierwszy stopień), kolejnym krokiem jest kurs ADVANCE SCUBA DIVER. Daje on uprawnienia nurkowania do 30 metrów. Po kursie ADVANCE SCUBA DIVER można zrobić również dodatkowe specjalizacje, takie jak: nurkowanie wrakowe, jaskiniowe, podlodowe oraz suchy skafander

Rescue Scuba Diver - kurs ratownictwa nurkowego

kurs rescue scuba diver

Po odbuciu kursu ADVANCED SCUBA DIVER, mogą państwo odbyć kurs Ratownictwa Nurkowego, co jest obowiązkowym krokiem, do zrobienia kursu Pomocnika Instruktora.

Master Scuba Diver

kurs master scuba diver

Jeżeli macie skończony kurs RESCUE SCUBA DIVER, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrobić kurs MASTER SCUBA DIVER, dzięki któremu otrzymują państwo możliwość pracy pod wodą np. oprowadzanie wycieczek lub też pomoc instruktorowi podczas szkoleń.

KURSY:

Szybki kontakt:

O NAS: